logo red 300x127 - طلوع تجارت کسری - رویه های ارسال سفارش

 

فروشگاه اینترنتی طلوع تجارت کسری مفتخر است با برنامه ریزی صحیح و دقیق و استفاده از افراد کارآزموده با برخوردی مناسب و در شان خریداران گرامی  ، وظیفه ی ارسال صحیح و مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن را به مشتریان گرامی عهده دار باشد.

در این راستا اعلام می داریم ارسال تمامی کالاها با مجموع خرید فاکتور بالاتر از 200 هزار تومان در شهر تهران تا درب منزل رایگان می باشد.

برای تصمیم گیری در مبلغ ارسال برای سایر موارد می توانید با همکاران ما در بخش تماس با ما در ارتباط باشد.

پیشاپیش از خرید شما متشکریم

 

 

 

فروشگاه اینترنتی طلوع تجارت کسری (تاکنو گلد) با هدف ورود به بازار کسب و کار لوازم خانگی ایران در سال 1390 تاسیس شد. این فروشگاه در تمام دوران حیات خود سعی برآن داشته که با افزایش بهره وری روش های مدیریت علمی و تجاری نوین در بازار کسب و کار همواره رونقی جدید به این صنف بزرگ بازار تجارت ایرانی افزوده و در جهت رشد و تعالی تولید محصولات ایرانی قدم بردارد.ورود به بازار کلان ساخت و تولید اجاق گاز ایرانی از مهمترین اهداف این فروشگاه اینترنتی بود که در کنار دیگر محصولات بزرگ آشپزخانگی و توکار، تولید اجاق گازهای ایرانی با برند تاکنو گلد (tacnogold) را به صورت گسترده پایه گذاری و در سراسر ایران عرضه نمود در سال حمایت از تولید داخلی و ملی این امر را بیش از گذشته سر لوحه ی خویش قرار دادیم و در این مسیر تا اعتلای ایران عزیزمان پیش خواهیم رفت.